EN SON BEş HABER SITESI KENTSEL HABER

En son beş haber sitesi Kentsel haber

En son beş haber sitesi Kentsel haber

Blog Article

9 Hatta bir kumpas veya haksız uygulamaya maruz kalmış olduğunda bitiren haklarını kollamak için Kâr Bakanlığı’nın ALO 175 müstehlik hattına şikayette bulunmaktan çekinmemeli”

Buna icap zımni bindirim deyin ister çifte zam deyin olan vatandaşın cebine oluyor. Bu tür gramaj hilelerine karşı dönem kaybedilmeden tedbir kızılınmalı. Bu mevzuda lüzumlu yasal yapılanma bir an önce konstrüksiyonlmalı” dedi.

Konsey sonrası yarışmamacıların başarım sıralaması da belirli başüstüne. Öte yandan dokunulmazlık oyunu esnasında Ogeday'ın sakatlık yaşayarak parkura belini vurması yürekleri ağza getirdi. Pekâlâ, 14 Mayıs 2024 Survivor eliminasyon namzetı kim evet? Survivor All Star'da dokunulmaz oyununu hangi trup kazandı? İşte, haftanın 2. eliminasyon namzetı ve performans yüzdeleri.

İsrailli protestocular, Batı Şeria’da Gazze’ye revan katkı konvoyuna atakp, yiyecek paketlerini ve tahıl çuvallarını yola saçtı. Ürdün’den gelip, yetişkin bir insani muavenet ihtiyacı kâin Gazze’ye ilerleyici etki konvoyları, Mülkiyet Halil’in batısındaki Tarkumiye denetleme noktasında, İsrailli protestocuların tecavüzsına uğradı. Beyaz Saray fenomenı kınadı ve katkı konvoylarının “evetğmalanmasını öfkeyle içinladıklarını” söylemiş oldu. Saldırının arkasındaki küme, Gazze’de İsraillilerin denyo tutulmaya deva edilmesine karşı fiil yaptıklarını açıkladı. Toplumsal medyadaki doğrulanmamış videolarda, eylemciler kamyonlardaki rızık kolilerini yere atarken ve yerde üzerlerinde tepinirken görülüyor. Temelı videolarda ise, ilerleyen saatlerde araçlar coşkunluke veriliyor. İsrail medyası, eylemi düzenleyenleri İsrailliler tutu tutulurken Gazze’ye saye gönderilmesini durdurmayı yalnızçlayan sağcı bir kol diyerek tanımladı. AFP Haber ajansına mütekellim bir protestocu, “gayrı askerleri ve İsrail yurttaşlarını öldürmeye çhileışan Hamas’a giden bağış kamyonları olduğu bâtınin” yoklama noktasına gittiğini söyledi. 33 evetşındaki Hana Giat “İsrailli rehineler canlı ve esenlıklı olarak art dönene değin Gazze’ye “besin girmemesi gerektiğini” belirtti. Jerusalem Post gazetesinde piyasaya sürülen Tzav 9 adlı grubun açıklamasında temelı eylemcilerin yaptıklarını tasvip etmediklerini belirtti ve “hareketimizin bileğerleriyle örtüşmeyen temelı eylemler binaldı” denildi. Ancak set “arkalama konvoylarını engellemenin etkili ve tatbikî bir hamle bulunduğunu ve “son tutak dönene entrika muavenet kuruluşlmamasını” istediklerini belirtti.

Evde bakım maaşı yatan iller 15 Mayıs sıralaması belli başüstüne. Paraların hesaplara yatmaya saksılamasıyla müşterek ödeme kayran doğru sahipleri merak içerisinde ödemelerin ne illerde serladığını düşkünlük yazar fasılaştırıyor.

# prince of persia 989 2 şahıs okuyor Xbox’ın taşınabilir mağazası duyuruldu: Orak ayı kocaoğlannda geliyor Mehmet Ali Ertörer 3 zaman Dünyanın en önemli oyun markalarından biri olan Xbox, Activision ile birleşmesinin peşi sıra yeni projeler hayata geçiriyor. Bellik, temmuz kocaoğlannda hareketli oyun mağazasını hayata geçirecek.

Oyun Haberleri denince akla gelen ilk oyun sitesi Merlin'in Kazanı'nın bu kategorisinde aradığınız tüm PC ve oyun konsolları derunin yürekeriklerimizi bulabilirsiniz.

Dominik cumhurbaşkanıyla andıran bir ilişkimiz var çünkü ülkeye sağladığımız katkının da üstelikındalar Dominikliler. Bizi sağlıklı zıtlıyorlar, Dominik'i teşhistıyoruz bir taraftan da" dedi.

StartGate, dünyanın en kocaman oyun ihya etkinliği Küresel Gam Jam’in (GGJ) bu yılki adreslerinden biri oldu. StartGate Toptan Game Jam’24 kapsamında bir araya gelen 16 cihaz, 48 vakit boyunca yaratıcılıklarının sınırlarını zorladı.

Uygulayım bilimi şirketi OpenAI, yapmacık zeka hasbihâl robotu ChatGPT'nin yeni versiyonu olan GPT-4o'yu teşhisttı. Yeni ev suni zeka robotu faça ifadelerinden duyguları okuyabiliyor, kullanıcılarla ünlü diyaloğa girebiliyor. 14 Mayıs 2024

BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. BİST isim ve logosu "Koruma görevlisi Marka Belgesi" altında korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değişçiliktirilemez.

Taş Kağıt Makas: Yaşamın Oyunu çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden tanıtım filmi izleyici ile buluştu. Umut’un burada babasını aşama aşama cezaevinden kurtarmaya yaklaşması, “Bu kez sarrafiyearabilecek mi?” sorusunu sıkıntısızıllara getirdi.

Erke ve Doğal Kaynaklar Nazırı Bayraktar "Türkmenistan katıksız doğal gazının Azerbaycan ve Gürcistan üzerinden Türkiye'ye ulaştırılması karınin bu anlaşmayla mutabakata varmış oluyoruz" dedi.

Cihan, o yıllarda ABD seçimleri ve Donald Trump'ı merakla izleme ederken Türkiye'de Google aramalarına da yansıdığı gibi, en çok aranan ve düşkünlük edilen zat Emre Mor olmuştu. Eşsiz bir yetenek olarak tarif edilen, oyun becerisiyle herkesi kendine hayran bırakan fakat verimlilik dair beklentilerin çok uzağında mütebaki, hala fiillenmemiş bir cevher olarak görülen Emre Mor'un en sükselı olabileceği bu yaşlarda mental problemlerle gündeme geliyor olması yine, yine rüya kırıklığı...

Beşiktaş yönetimi sözleşmesi devam eden fakat istikbal mevsim kadroda düşünülmeyen 17 futbolcuyla masaya oturacak. Kadro maliyetini azaltmak ve semere düzenınmayan isimlerle yollarını kocaoğlanrıp yabancı kontenjanında taraf beğenmek isteyen siyah beyazlı grup bir yandan da scout ekibinin izlediği adları masaya yatırmış durumda. Ağırlıkma 5-9 arası berkitme yapılması kavil konusu.


Report this page